Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

Zostań testerem Bariederm CICA … czyli nowe testowanie u Uriage! Weź udział i przetestuj 1 z 10 sztuk kremu. Warto dołączyć do uczestniczek!

 

 

 

 

ZASADY TESTOWANIA

Aby zgłosić się do akcji i otrzymać szansę na testowanie kosmetyków wejdź na fanpage organizatora i w komentarzu do postu konkursowego napisz do czego przyda Ci się Bariederm CICA w Twojej domowej apteczce i przekonaj organizatora, że właśnie do Ciebie powinien trafić ten krem. Zgłoszenia do 27.10.2016 do godziny 22:00!

 

 

 

TESTOWANE PRODUKTY

10 x Bariederm CICA od Uriage

 

LINK

Testowanie Uriage

 

Więcej akcji testowania produktów znajdziesz w nowym portalu!

 

 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżSieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej