Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

Wielkie testowanie Latopic® dla 100 rodzin. Wejdź do akcji i otrzymaj swój zestaw! W tej wyjątkowej akcji możesz przetestować wszystkie produkty Latopic® – Latopic® doustny oraz Latopic® emolienty (Krem do twarzy i ciała, Emulsję do ciała, Emulsję do kąpieli, Regenerujący krem do rąk oraz Żel do mycia ciała i włosów).

 

 

 

ZASADY TESTOWANIA

Jeżeli chcesz zgłosić się do testowania  Latopic® wejdź do >akcji, a następnie wypełnij ankietę oraz formularz w całości i wyślij. Ankietę należy wypełnić do 23.10.2016 do północy

 

TESTOWANE PRODUKTY

100 x zestaw produktów Latopic® dla Uczestników wybranych na podstawie ankiet. W każdym zestawie testowym znajdą się produkty:

  • Krem do twarzy i ciała (75 ml),
  • Emulsja do ciała (200 ml),
  • Emulsja do kąpieli (200 ml),
  • Żel do mycia ciała i włosów (400 ml),
  • Regenerujący krem do rąk (50 ml,
  • Trzy opakowania Latopic® doustny.


LINK

>> Testowanie Latopic

 

 

Więcej akcji testowania produktów znajdziesz w tym portalu!

 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżSieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej