sklepy-konkursy-gora-750200
Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

Jak co miesiąc, także i we wrześniu czeka na Was specjalna akcja dla blogerek zorganizowana przez Canpol babies. Jesteś aktywną blogerką? Ta akcja będzie idealna dla ciebie! Zgłoś się do Blogosfery CanpolBabies, testuj produkty i organizuj konkursy na swoim blogu. We wrześniowej edycji do rozdania jest 45 zestawów „Toys”

 

 

 

ZASADY TESTOWANIA

Blogosfera Canpol babies to miejsce, w którym blogerki mogą otrzymywać produkty do testowania lub organizacji konkursów na swoich blogach.

Aby otrzymać karuzelę pluszową do testowania i zopiniowania lub produkt do organizacji konkursu na swoim blogu należy zarejestrować się w BlogoSferze. Na swoim blogu należy także

wspomnieć / napisać o chęci uczestnictwa w testach produktów w Blogosferze Canpol babies i zachęcić innych do udziału w tymże programie podając link do BlogoSfery itp. itd.

 

 


 

 

TESTOWANE PRODUKTY

w edycji wrzesień 2016 do rozdania jest 45 zestawów „Toys”

(zestawy dla testerek i organizatorek konkursów)

obecna edycja trwa do 30 września 2016 r.

 

LINK

Blogosfera Canpol babies

 

Więcej akcji testowania produktów znajdziesz w nowym portalu!

 

 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżSieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej