Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

Drogie Mamy, czy już jesteście uczestniczkami trnd? Warto, bo właśnie czeka na Was nowy projekt w którym do rozdania 1000 zestawów testowych od Pampers! Wow! :)

 

 

 

Zasady testowania

Jeżeli chcesz testować produkty z trnd zarejestruj się w portalu . Każdy zarejestrowany użytkownik trnd może uczestniczyć w wybranym przez siebie projekcie. Spośród wszystkich zarejestrowanych członków trnd wybierani zostają ci, którzy spełniają ogólne kryteria danej marki. Do wybranej grupy przesłane zostaje zaproszenie do wzięcia udziału w projekcie i prośba o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Produkt/y należy przetestować i zopiniować. Więcej na temat działania projektu trnd > tutaj.

Aktualne i nadchodzące projekty > tutaj. Teraz możecie się zgłaszać do > projektu PAMPERS

 

 

Produkty do testowania

tym razem – w projekcie Pampers każda z 1 000 mam wybranych do udziału w projekcie otrzyma zestaw z opakowaniem nowych pieluszek Pampers Active Baby-Dry do własnego użytku oraz 15 próbek z dwiema pieluszkami Pampers Active Baby-Dry do podarowania innym mamom

Dowiedz się więcej na stronie projektu Pampers

Przejdź do > Najnowsze konkursy

 

Ważne daty dotyczące akcji

Zgłoszenia przyjmowane będą do 26 czerwca do końca dnia.


 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżSieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej