Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

Lovi w każdym miesiącu nagradza aktywność użytkowniczek na swoim forum. Jeżeli lubisz testować nowe produkty ze swoim maluchem oraz udzielać się na forach spróbuj swojego szczęścia w tej akcji! Majowa edycja właśnie się rozpoczęła!

 

 

 

Produkty do testowania od Lovi

10 x do przetestowania zestaw produktów Lovi z kolekcji Marine (butelka, kubeczek, dwie kapsuły smoczków, łańcuszek i termoopakowanie)

 

Zadanie konkursowe

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie i wygrać nagrodę - testować produkty Lovi zarejestruj się w serwisie Lovi i aktywnie uczestnicz w życiu forum Lovi. Bądź aktywna, dodawaj nowe wpisy oraz komentuj wpisy innych. 

Dowiedz się więcej na stronie konkursu >> Wygraj zestaw Lovi!

Przejdź do > Najnowsze konkursy

 

Ważne daty dotyczące konkursu

zabawa trwa do 31.05.2016 r.


 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżSieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej