Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

Jak wynika z badań opinii konsumentów, aż 90% badanych mam powiedziało, że Bebiko PRO+ 2 pozwala im lepiej dbać o brzuszek ich dziecka*. Bebiko PRO+ 2 to pierwsze i jedyne na polskim rynku mleko modyfikowane częściowo fermentowane. Jego receptura zawiera w sobie m.in. unikalny proces fermentacji mlekowej LACTOFIDUS opracowany z myślą o  dojrzewających brzuszkach najmłodszych. Jeśli sama chcesz przekonać się, czy mleko Bebiko PRO+ 2 posmakuje także Twojemu maluszkowi, już teraz możesz wziąć udział w teście konsumenckim.

ZASADY TESTOWANIA

Aby uczestniczyć w akcji, należy zarejestrować się na stronie www.bebiklub.pl i odpowiedzieć na pytanie zgłoszeniowe: Dlaczego to właśnie Ty powinnaś/powinieneś otrzymać Bebiko PRO+2 do wypróbowania przez Twojego maluszka? Na podstawie najciekawszych odpowiedzi organizator akcji wybierze rodziców, którzy otrzymają 1 opakowanie mleka Bebiko PRO+ 2 do wypróbowania wraz ze swoim maluszkiem. W akcji mogą wziąć udział rodzice, których dzieci są w wieku między 6 a 12 miesięcy. W ramach akcji zaplanowano też konkurs: rodzice mogą relacjonować np. za pomocą zdjęć, jak ich maluszkom smakuje Bebiko PRO+ 2. W konkursie zostanie wyłonionych 50 laureatów, którzy otrzymają nagrodę – książkę Giulii Enders „Historia wewnętrzna. Jelita – najbardziej fascynujący organ naszego ciała”. Lista laureatów konkursu zostanie ogłoszona w ciągu 40 dni od zakończenia konkursu.

 

 
  • do 18 kwietnia 2016 r. – wyślij zgłoszenie na www.bebiklub.pl,
  • do 4 maja 2016 r. – jeśli znajdziesz się w gronie uczestników, otrzymasz Bebiko PRO+ 2 – wypróbuj produkt z maluszkiem i podziel się Waszymi wrażeniami,
  • – możesz dodatkowo wziąć udział w konkursie, do wygrania 50 książek!

>> Testowanie Bebiko

>WSZYSTKIE TESTOWANIA PRODUKTÓW

 

TESTOWANE PRODUKTY

100 x mleko Bebiko PRO+ 2

 

„Mleko Bebiko PRO+ 2 stworzyliśmy z myślą o dojrzewającym brzuszku dziecka, który wymaga troski i delikatnego traktowania, w tym odpowiedniego sposobu żywienia. To ważne, bo choć po narodzinach brzuszek malucha jest gotowy do pracy, jest jeszcze wciąż bardzo delikatny i cały czas dojrzewa. Chcemy, aby rodzice, którzy jeszcze nie mieli okazji poznać wyjątkowej formuły Nutriflor PRO+ z unikalnym procesem fermentacji mlekowej LACTOFIDUS, mogli razem ze swoimi dziećmi przekonać się o jej zaletach” – mówi Agnieszka Dobosz-Pszkit, przedstawiciel marki Bebiko.

Mleko Bebiko PRO+ 2 to nowość w portfolio marki, pierwsze w Polsce częściowo fermentowane mleko modyfikowane, którego unikalna receptura powstała w oparciu o najnowsze badania dotyczące potrzeb dojrzewającego i delikatnego brzuszka niemowlęcia. Produkt zawiera przełomową formułę Nutriflor PRO+, która łączy w sobie błonnik GOS/FOS, ALA (Omega-3), żelazo, wapń i witaminę D** oraz LACTOFIDUS – unikalny proces fermentacji mlekowej. Inspiracją dla LACTOFIDUS było naturalne zjawisko fermentacji mlekowej stosowanej powszechnie w produkcji np. jogurtu. Dla trochę większych brzuszków juniorów po 1. roku życia marka oferuje także nowe Bebiko PRO+ 3, które zawiera 30% więcej błonnika niż średnia zawartość tego składnika w innych mlekach modyfikowanych po 1. roku życia.

* Test Konsumencki Bebiko PRO+ 2 przeprowadzony przez TNS Polska, grudzień 2015 w grupie 143 matek dzieci w wieku 7-12 miesięcy zamieszkałych w Polsce.

**Bebiko PRO+ 2, podobnie jak inne mleka następne, zawiera wapń, witaminę D, żelazo i kwas alfa-linolenowy (ALA).

Karmienie piersią jest najwłaściwszą formą karmienia niemowlęcia.

 

 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżSieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej