Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

Kolejna, ciekawa akcja testowania. Jesteś mamą maluszka? Chciałabyś przetestować wraz z nim mleko Bebiko PRO+ 2? Nie zwlekaj i zgłoś się do tej akcji!

 

 

 

ZASADY TESTOWANIA

Aby testować mleko  Bebiko PRO+ 2 należy wejść na stronę akcji, a następnie wypełnić ankietę / formularz, który się tam znajduje. Akcja trwa do dnia 18 kwietnia 2016r.

 

TESTOWANE PRODUKTY

100 x mleko Bebiko PRO+ 2

 

LINK

>> Testowanie Bebiko

>WSZYSTKIE TESTOWANIA PRODUKTÓW

 

 

 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżSieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej