Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

Nowa akcja testowania kosmetyków dla rodziców i dzieci. Masz dziecko i chciałabyś / chciałbyś testować kosmetyki Oillan Baby ze swoim maluchem? Weź udział! 100 zestawów czeka!

 

 

 

ZASADY TESTOWANIA

Jeżeli chcesz zgłosić się do testowania Oillan Baby wejdź do >akcji Oillan, a następnie wypełnij ankietę rekrutacyjną. Zgłoszenia przyjmowane są do 07 lutego 2016 r., wyniki do 12 lutego 2016 r.

 

TESTOWANE PRODUKTY

dla 100 osób produkty z linii Oillan baby: mleczko nawilżające oraz krem przeciw odparzeniom dla swoich dzieci.


LINK

>> Testowanie Oillan Baby

 

 

 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Nowe konkursy i promocje - info
Chmura tagów


Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej