Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

Świetna akcja dla wszystkich rodziców małych dzieci :) Na znanym portalu do przetestowania i zrecenzowania jest bowiem 200 zestawów klocków Lego Duplo! Zgłaszajcie się! :)

 

 

 

Produkty do testowania

200x Klocki LEGO DUPLO Mój pierwszy ogród 10819

 

Zadanie konkursowe

Aby zgłosić się do akcji i otrzymać szansę na testowanie klocków wejdź do akcji testowania , kliknij „przetestuj”, a następnie wypełnij ankietę zgłoszeniową oraz wyślij swoje zgłoszenie. Będziesz musiał(a) odpowiedzieć na pytanie otwarte, które brzmi: „Dlaczego chciałabyś przetestować klocki LEGO DUPLO „Mój Pierwszy Ogród”?”

Dowiedz się więcej na stronie akcji >> Testuj Lego Duplo

Przejdź do > Testowanie produktów dla dzieci

 

Ważne daty dotyczące testowania

zgłoszenia do 04.02.2016 r., wyniki do dnia 11.02.2016 r.,

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżSieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej