Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

Czekasz na testowanie nowych produktów z Biedronką? To już dziś! Ty także możesz znaleźć się w gronie 1000 testerów zestawów czekolad ...  które z pewnością chętnie przetestują także dzieci :) Zobacz co zrobić, aby testować.

 

 

Zasady testowania

Jeżeli chcesz testować produkty Biedronka musisz być zarejestrowanym członkiem serwisu testujemy.biedronka.pl.

Po zalogowaniu do serwisu zobaczysz informację; KWALIFIKACJE DO TESTU CZEKOLAD – ZAPISZ SIĘ ABY WZIĄĆ UDZIAŁ  < kliknij w znajdujący się po prawej stronie buton ‚zapisz się’, a następnie przekonaj organizatorów o tym, że to Ty powinieneś zostać testerem :)

Pewnie zauważyliście, że zasady zgłaszania się do testów zmieniły się. Poprzednio przycisk zgłaszania się do akcji pojawiał się w niespodziewanym momencie dnia, a lista testerów zapełniała się w ciągu kilku minut. Na szczęście nowy test na odświeżonej i nowoczesnej platformie ( czytaj > Start odmienionej platformy testujemy.biedronka.pl! odbywa się na innych zasadach :) Teraz każdy test odbędzie się na zasadzie kwalifikacji czyli Waszym zadaniem będzie przekonanie Jury w kilku zdaniach, że to właśnie Wy powinniście otrzymać paczkę z produktami do przetestowania.


 

Testowane produkty

1000 x zestawy czekolad po 5 smaków


Czas trwania

Kwalifikacje do testu odbędą 21 grudnia 2015 r., zgłaszać się będzie można przez cały dzień

 

Link do akcji

Testuj z Biedronką

Zobacz wszystkie testowania produktów

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżSieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej