sklepy-konkursy-gora-750200
Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

Nestlé – Zdrowy Start w Przyszłość często organizuje ciekawe akcje i ponownie zaprasza do testowania! Tym razem są to testy zestawów Nestlé Pierwsza Łyżeczka! Organizator wyłoni aż 1000 testerów! Warto wziąć udział :)

 

 

 

Produkty do testowania

1000 x zestaw Nestlé Pierwsza Łyżeczka, każdy zawiera 1 torebkę Nestlé kleik kukurydziany 160g, 1 słoiczek Gerber Marchewka 125g i 1 słoiczek Gerber Dynia 80g

 

Zadanie konkursowe

Jeżeli chcesz brać udział w testowaniach u Nestlé – Zdrowy Start w Przyszłość załóż konto na stronie organizatora.

Jeżeli masz już konto zaloguj się i wejdź do działu testowanie produktów . Zobaczysz tam aktualne akcje testowania. Teraz możesz się zgłosić do testowania zestawów Nestlé / Gerber. Kliknij „zgłaszam się”, wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie.

Dowiedz się więcej na stronie akcji >> Testuj Nestle

Przejdź do > Testowanie produktów dla dzieci

 

Ważne daty dotyczące testowania

Akcja trwa do 10 października 2015 r. (zgłoszenia)

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżSieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej