Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

Wyjątkowe testowanie dla rodziców małych dzieci. Do testów przeznaczone zostały 4 ekskluzywne wózki dziecięce firmy Stokke. Jesteś zainteresowana/y? Zobacz co zrobić aby testować wózek i otrzymać go na własność!

 

 

 

Zasady testowania

Jeżeli chcesz zgłosić się do testowania wózka przejdź na stronę organizatora i wypełnij ankietę rekrutacyjną / formularz. Zadanie polega na dodaniu krótkiego filmu, który przekona jury, że dasz radę przygotować film z testu wózka. Temat: „Dzień z mojego macierzyństwa/tacierzyństwa”. Format: MP4 lub MOV. Możesz go nagrać telefonem. Należy także dodać zdjęcia (od 3 do 5), temat: „Dzień z mojego macierzyństwa/tacierzyństwa”. Jury nie oczekuje zdjęć „profesjonalnych”, raczej ciekawych i poprawnych technicznie.

 

Testowane produkty

4 x różne wózki firmy Stokke


Czas trwania

Zgłoszenia przyjmowane są do 23 czerwca 2015 r., wyniki 2 lipca

 

Link do akcji

Testuj wózek Stokke!

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżSieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej