Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

 

Portal testoland.pl oraz marka Barwa zapraszają do testowania produktów dla dzieci. Do przetestowania jest 5 zestawów pachnących płynów do kąpieli dla dzieci Bebi Kids. Jesteś zainteresowana? Weź udział!

 

 

 

Zasady testowania

Jeżeli chcesz testować produkty Barwa Bebi Kids wejdź na fanpage testoland, następnie udostępnij grafikę konkursową i napisz pod grafiką odpowiedź na pytanie: "Dlaczego to właśnie TY miałabyś testować zestaw Bebi Kids ze swoim maluchem?".

 

Testowane produkty

zestawów do testowania jest 5 – każdy z nich zawiera 2 kosmetyki. Są to szampony i płyny do kąpieli Barwa Bebi Kids: truskawkowy i jagodowy.

 

Czas trwania

zgłoszenia zbierane są do 27 kwietnia 2015 r. wyniki najpóźniej do 30 kwietnia

 

Link do akcji

Testuj produkty Bebi Kids

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Nowe konkursy i promocje - info
Chmura tagów


Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej