Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

 

BebiKlub zachęca do rejestracji i pobrania darmowego zestawu powitalnego! Jeżeli jesteś mamą lub niebawem nią zostaniesz koniecznie skorzystaj. 

 

 

 

ZASADY

Jeżeli chcesz otrzymać próbki darmowy zestaw powitalny po prostu zarejestruj się w BebiKlub i podaj swoje dane.

 

PRODUKTY

bezpłatne próbki mleka Bebiko dla dzieci do 18. miesiąca, unikalny zestaw powitalny, poradniki, możliwość udziału w konkursach

 

LINK

Zamów próbki!

 

 
 
 
 

Komentarze   

0 #1 Magda 2015-02-12 17:26
Dzisiaj otrzymałam pudełeczko, a w środku....przep iękny prezent- pudełko w kolorach Bebiko na drobiazgi i pamiątki z okresu dzieciństwa, oraz pamiętnik, który krok po kroku prawie dzień po dniu, a już na pewno najważniejsze wydarzenia będzie spajał w całość i w odpowiednim momencie będzie doskonałą pamiątka dla naszego dziecka.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżSieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej