Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

W nowym roku ponownie zacznie się tropienie ciekawych akcji w których będzie można zdobyć darmowe próbki produktów. Z każdym rokiem powstaje mnóstwo nowości zatem możemy mieć pewność, że będą i nowe próbki. Producenci chcą promować swoje wyroby, a rozdawanie bezpłatnych testerów to jedna z najlepszych form reklamy i dotarcia do potencjalnego klienta.

 

 

Forma ta przede wszystkim budzi zaufanie: bo dana firma chce abyśmy sprawdzili jej produkt jeszcze przed zakupem nic nie ryzykując. Testery sprawdzają się jednak tylko w niektórych przypadkach produktowych jak płyny do płukania, do mycia naczyń, szampony, odżywki, kosmetyki dla najmłodszych (sprawdzimy, czy nie ma uczulenia!),fluidy, perfumy, kawy, herbaty. Trudniej będzie nam ocenić działanie kremu przeciwzmarszczkowego czy na przebarwienia po jednej czy dwóch próbkach. Nie ocenimy wpływu suplementu diety na nasze samopoczucie po stosowaniu go przez kilka dni. Generalnie jednak kochamy testery i z niecierpliwością czekamy na darmowe próbki 2015!

 

 

 

Wyróżniamy cztery typy otrzymywania darmowych próbek:

 

1. Te, które można dostać zgłaszając się do akcji przeprowadzonej na stronie organizatora lub jego fanpage'u.

W tym przypadku warto śledzić strony, które udostępniają linki do takich akcji czyli po prostu informują o nowych próbkowych akcjach. Nagroland oczywiście poleca:

swój dział >Darmowe próbki

oraz >Darmowe próbki na testoland.pl

 

2. Próbki z gazet, których ostatnimi czasy jest naprawdę bardzo dużo

Tutaj wystarczy po prostu kupić gazetę.

 

3. Próbki o które trzeba poprosić w aptece lub drogerii

Sprawa nie jest do końca prosta, bo nie każdy tak po prostu potrafi poprosić, a po drugie nie zawsze obsługa przychylnie patrzy na takie prośby (a to błąd, bo próbka to reklama i klient może wrócić po pełnowartościowy produkt). Jednak warto pytać, bo próbki są dostarczane do aptek i sklepów i producentom zależy aby trafiły do Ciebie.

 

4. Próbki, które otrzymujemy, gdy piszemy do producenta e-maila z prośbą o podesłanie testerów.

Stosujesz taktykę z gotowym tekstem z sieci? To teraz wyobraź sobie, że dana osoba odpowiedzialna za obsługę klienta dostaje codziennie kilkadziesiąt (jak nie kilkaset) identycznych e-maili.

Warto zatem nieco bardziej przyłożyć się do tego typu korespondencji i napisać mniej wiadomości, ale konkretniejszych i … skuteczniejszych!

Twoja wiadomość powinna być krótka - taka do „ogarnięcia” jednym spojrzeniem. Warto, aby zamieścić w niej takie informacje:

  • kim jesteś (mamą, blogerką, kosmetyczką, kobietą kochającą nowości)
  • powód dla którego piszesz (piszę, bo chciałabym wypróbować nowości marki X w formie próbek, jestem ciekawa nowych produktów Państwa firmy, jestem alergiczką i chciałabym wypróbować krem X, nie potrafię dobrać kremu do mojej cery, właśnie kończy mi się krem/puder/ i szukam czegoś nowego)
  • dane na które wysłać darmowe produkty

 

 

Stosuj się także do 4 zasad:

  • zanim wyślesz wiadomość spójrz do kogo i co piszesz. Machinalne wysyłanie setek meili, zwłaszcza identycznych skutkuje pustą skrzynką. Jak portal internetowy może ci wysłać „produkty swojej firmy”?
  • nie słodź danej firmie, że jej produkty są najlepsze, ulubione i na pewno polecisz je wszędzie – hej, ty masz je dopiero wypróbować ; )
  • nie tytułuj wiadomości „Próbki” czy „Prośba”. Może lepiej po prostu „Produkty firmy X”.
  • pisz poprawnie ortograficznie, gramatycznie i ... po polsku ; )

 

Mamy nadzieję, że sezon na darmowe próbki 2015 niebawem na dobre się rozpocznie i będziemy mieli o czym informować, a Ty co zdobywać. Powodzenia!

 

 

Komentarze   

0 #1 Barbara 2015-03-12 21:21
Witam czy mogę prosić o darmowe próbki
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżSieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej