Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

Odblaski znacznie zwiększają bezpieczeństwo nasze i naszych dzieci. Ich noszenie sprawia, że jesteśmy o wiele bardziej widoczni po zmroku. Teraz możesz zamówić odblaski za darmo. 

 

 

 

ZASADY

Jeżeli chcesz otrzymać odblaski za darmo wypełnij po prostu formularz na stronie organizatora.

W ankiecie będzie trzeba odpowiedzieć na pytania zamknięte oraz na pytanie otwarte. Próbkę testową otrzyma 500 osób, które odpowiedzą najciekawiej.

 

PRODUKTY

odblaski - opaski, które sprawią, że Ty i Twoje dziecko będziecie widoczni nawet z odległości 150 m po zmroku!

 

LINK

Zamów odblaski!

 

 
 
 
 

Komentarze   

0 #1 Dawid 2015-02-08 16:18
Witam, chciałem się dowiedzieć, czy jest możliwość otrzymania bezpłatnie 40 darmowych odblasków. Pytanie kieruje, gdyż jadę z uczniami na zieloną szkołę.

Dawid
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Nowe konkursy i promocje - info
Chmura tagów


Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej