Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

 

 

 

Testowanie Emolium. Jeżeli lubisz testować i opiniować produkty dla dzieci nie zwlekaj i zgłoś się do akcji. 300 emulsji Emolium czeka na przetestowanie!

 

 

 

 

 

 

ZASADY TESTOWANIA

Należy zgłosić się do testowania wypełniając ankietę rekrutacyjną

 

TESTOWANE PRODUKTY

300 x Emulsja do kąpieli Emolium

>poznaj produkty Emolium

 

CZAS TRWANIA

Zgłoszenia do 20.10.2014 r.

 

LINK

>> Testowanie Emolium

 

 

 
 
 

Komentarze   

0 #5 Magda 2014-10-26 10:16
Jestem w trakcie oczekiwan na dzidzie, chcialabym zapewnic jej jak najlepsza pielegnacje. Chetnie przetestuje ten kosmetyk.
Cytować
0 #4 GOSIA 2014-10-22 00:04
chetnie przetestuje
Cytować
0 #3 JOLANTA 2014-10-15 10:22
:lol
Jako mama dwóch nastalatków i małej niuni 2,5 miesiaca chetnie przetestuje i podziele sie opinia. Moja córeczka ma od urodzenia bardzo sucha skóre.
Cytować
0 #2 Ewelina Duszyńska 2014-10-12 23:12
Mam synka z bardzo delikatna skore- od urodzenia walcze z nia. Sprawdzenie czy emolium zadziala bedzie dla nas miłe a my sie podzielimy opinia;)
Cytować
0 #1 Beata 2014-10-11 16:30
moje dziecko ma bardzo szorstka skóre na bokach brzuszka, stosuje oliwke jednak nie pomaga, slyszalam , ze emolium to cos innego?chetnie przetestuje
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżSieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej