Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

 Jesteś mamą niemowlaka i chętnie testujesz nowe produkty, aby dzielić się opinią? Weź udział w akcji na profilu projektwyprawka.com i testuj odciągacz do noska – SOPELEK. 

 

 

 

 

ZASADY TESTOWANIANIA

Poszukiwani się rodzice dzieci w wieku do 7 miesiąca życia,którzy są gotowi przetestować, opisać i zrecenzować aspirator SOPELEK.

Aby zgłosić się do akcji testowania należy polubić profilu projektwyprawka.com na FB, udostępnić plakat konkursowy i wyrazić swoją chęć testowania w komentarzu pod plakatem.

 

TESTOWANE PRODUKTY

Odciągacz do noska – SOPELEK dla 10 testerów

 

CZAS TRWANIA

do 15.09.2013 r. godz. 20.00 (zgłoszenia)

 

LINK

>> Testuj odciągacz do noska – SOPELEK.

 

Nowe konkursy i promocje - info
Chmura tagów


Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej