Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

Nowa akcja testowania, które może zainteresować wszystkie mamy i maluszki. Do przetestowania są bowiem produkty z linii Multi Mam. 10 miejsc czeka.

 

 

 

 

ZASADY TESTOWANIA

Jeżeli chcesz zgłosić się do testowania przejdź na stronę organizatora i zapoznaj się z akcją. Następnie wykonaj zadanie, które brzmi:

  • napiszcie w komentarzu (na stronie konkursowej) do tego wpisu dlaczego właśnie wy powinniście zostać wybrane do testu – który produkt przyda wam się najbardziej i dlaczego?
  • napiszcie dwa słowa w temacie: jak poradzić sobie z gryzącym dzieckiem przy piersi

Zgłoszenia przyjmowane są tylko do 25 listopada 2016.

 

 

TESTOWANE PRODUKTY

Każda z dziesięciu wybranych osób otrzyma, każda po jednym  zestawie produktów MULTI MAM  – w skład każdego wchodzą 4 produkty.

 
LINK

>> Przejdź do akcji testowania

Więcej akcji testowania produktów znajdziesz w tym portalu!

 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Nowe konkursy i promocje - info
Chmura tagów


Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej