Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

Wasze maluszki będą zachwycone, że mogą obdarzyć takim prezentem swoje kotki! Dzięki inicjatywie Whiskas możecie zamówić darmowe zestawy "Pierwsza Paka Kociaka".

 

 

 

ZASADY

Jeżeli chcesz otrzymać próbki Whiskas wejdź na stronę organizatora promocji i dokładnie wypełnij formularz zgłoszeniowy. Należy także dołączyć zdjęcie swojego kociaka. Powinien on mieć mniej niż 6 miesięcy. Akcja trwa do 31 lipca 2016 r. lub do wyczerpania zapasów.

 

PRODUKTY

20 000 x wyprawka dla kotka

Pierwsza Paka Kociaka zawiera:

1 x karma sucha Whiskas Junior 300 g
1 x Bonus Pack Whiskas Junior 400 g
1 x Saszetka Whiskas Junior 100 gLINK

Zamów próbki Whiskas

Zobacz jakie jeszcze >PRÓBKI możesz otrzymać.

 

 
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Nowe konkursy i promocje - info
Chmura tagów


Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej