Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

Jesteś mamą lub spodziewasz się dziecka? Interesują cię nowości kosmetyczne dla maluszków? Zależy ci aby kosmetyki były bezpieczne dla delikatnej skóry twojego smyka? MomMe to odpowiedź na twoje oczekiwania. W dodatku marka oferuje wstąpienie do Klubu Ambasadorek MomMe i przetestowanie swoich produktów. Skorzystaj z tej szansy.

 

 

ZASADY TESTOWANIA

jeżeli chcesz zgłosić się do produktów MomMe zgłoś się do Klubu Ambasadorek MomMe. Przejdź na stronę organizatora, kliknij „chcę zostać ambasadorką”, następnie „zgłaszam się”  i wypełnij ankietę zgłoszeniową.

akcja trwa od dnia 01.09.2015 do czasu jej odwołania przez organizatora. Jedna edycja trwa 3 miesiące i dzieli się na etapy: przyjmowanie zgłoszeń, wysyłka produktów, weryfikacja aktywności uczestniczek oraz zebranie opinii.

 

 

TESTOWANE PRODUKTY

kosmetyki MomMe


LINK

>> Testowanie produktów MomMe

 

Więcej akcji testowania produktów znajdziesz w nowym portalu!

 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Nowe konkursy i promocje - info
Chmura tagów


Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej