Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

Weź udział w konkursie miesięcznika "Dziecko", zgłoś pracę konkursową i wygraj 1 z 15 super zestawów Lego Duplo! Twoje dziecko będzie zachwycone! :)

 

 

 

 

Nagrody w konkursie "KONKURS MIESIĘCZNIKA DZIECKO NR 6/2015 Konkurs wyprawa"

do wygrania 15 zestawów LEGO DUPLO "MÓJ PIERWSZY POCIĄG" (nr 10507)

 

Zadanie konkursowe

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie i otrzymać szansę na wygranie nagrody wykonaj zadanie konkursowe. Po prostu kup nowy numer "Dziecka" i zgłoś pracę konkursową, której tematyka to: „Dokąd fajnie byłoby pojechać pociągiem?” Praca może być w formie tekstowej lub pliku mp3. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dowiedz się więcej na stronie konkursu >> Konkurs Lego Duplo

Przejdź do > Najnowsze konkursy

 

Ważne daty dotyczące konkursu

przyjmowanie zgłoszeń do 10 czerwca 2015 roku o godz.: 17:00.

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Nowe konkursy i promocje - info
Chmura tagów


Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej