Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

Słodko i przytulnie. Tak określilibyśmy nową promocję Milka w sklepach Tesco. Kupując pyszne produkty Milka otrzymujesz dodatkowo zupełnie za darmo cieplutką czapkę lub szalik. Prawda, że warto?

 

 

 

 

CO MOŻNA OTRZYMAĆ ZA DARMO

Wyjątkowy szalik lub czapkę Milka

Aby otrzymać czapkę lub szalik Milka należy zakupić produkty Milka w Tesco za minimum 20 zł i zabrać produkt ze sobą do kasy, a potem do domu ; )

Więcej informacji > odbierz czapkę lub szalik gratis!

 

CZAS TRWANIA

od 08.01.2015 r. do 18.02.2015 r. lub do wyczerpania zapasów

 

 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżSieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej