Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

Świąteczny konkurs Chupa Chups na facebooku. Dołącz do uczestników zabawy, wykonaj kreatywne zadanie konkursowe i wygraj słodką nagrodę pod choinkę!

 

 

 

Nagrody w świątecznym konkursie Chupa Chups

słodkie prezenty pod choinkę od Chupa Chups

 

Zadanie konkursowe

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie i otrzymać szansę na wygranie jednej z nagród wykonaj zadanie konkursowe. Polega ono na stworzeniu renifera z nosem - lizakiem Chupa Chups. Dokładna instrukcja znajduje się na stronie konkursowej.  Zdjęcie swojej pracy wstaw na stronie konkursowej (na FB organizatora) pod grafiką konkursową).

Dowiedz się więcej >> świąteczny konkurs Chupa Chups

Przejdź do > Najnowsze konkursy

 

Ważne daty dotyczące konkursu

zgłoszenia do konkursu do 14.12.2014 r.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżSieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej