Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

 

Mikołajki i Święta tuż tuż, a taki zestaw Lego Duplo "Pociąg z cyferkami" byłby wprost idealny na prezent dla Twojego maluszka. Nie czekaj zatem i weź udział w konkursie. Wykonaj ciekawe zadanie konkursowe i wygraj!

 

Nagrody w konkursie: 2 x zestawy klocków Lego Duplo "Pociąg z cyferkami".

 

 

 

Zadanie konkursowe:

Jeżeli chcesz wygrać zestaw Lego Duplo dla swojego dziecka przejdź na stronę organizatora i w komentarzu na stronie konkursowej odpowiedz na pytanie / zadanie konkursowe opisane na stronie konkursowej. Możesz do niego dodać rysunek, zdjęcie itp. W przypadku chęci dodania zdjęcia lub rysunku należy wysłać ten dodatek na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Więcej na stronie konkursu > Lego Duplo

 

 

Ważne daty dotyczące konkursu:

konkurs trwa do 17.11.2014 r.

Przejdź do > Najnowsze konkursy

 

 

 
 
 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Nowe konkursy i promocje - info
Chmura tagów


Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej