Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

 

 

 

Darmowe próbki tranu. Odbierz swoją darmową próbkę, przetestuj i wygraj jedną z ciekawych nagród. Akcja promocyjna dla dzieci i rodziców. 

 

 

 

 

 

 

ZASADY

Należy wejść na fanpage Vibovit Tran Norweski i za pomocą aplikacji (buton "zgłoś się"), zgłosić się i odebrać próbkę. Próbki otrzyma codziennie 30 pierwszych osób, które zarejestrują się o godzinie 9.00 (od 15.10 -13.11.14 r.). Osoby, które otrzymają próbkę i przetestują moga wrócić na stronę i wziąć udział w konkursie. Weźmie w nim udział każdy tester, który zostawi opinię o produkcie.

 

PRODUKTY

900 x próbka suplementu diety Vibovit Tran Norweski (codziennie 30 próbek do rozdania)

w konkursie dla testerów do wygrania 30 x zestawy gier planszowych.

 

CZAS TRWANIA

do 13.11.2014 r.  (odbieranie próbek)

 

LINK

Próbki tranu za darmo

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Nowe konkursy i promocje - info
Chmura tagów


Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej