Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

 

 

Konkurs plastyczny Żywiec Zdrój "Kto pokaże plecak marzeń?" to mnóstwo bonów Tesco do zdobycia. Weź udział, wykonaj i zgłoś swoją pracę i wygraj!

 

Nagrody w konkursie: 100 x bon o wartości 100 zł, 10 x bon o wartości 300 zł 1 x bon o wartości 500 zł

 

 

 

 

Zadanie konkursowe:

Aby wziąć udział w konkursie i otrzymać szansę na wygraną należy w Tesco zakupić dowolną zgrzewkę wody Żywiec Zdrój. Następnie należy wykonać pracę plastyczną - narysować swój plecak marzeń. Zdjęcie pracy należy wysłać poprzez >stronę konkursową lub mms-em.

Więcej na stronie konkursu >> Wygraj bon do Tesco

 

Czas trwania: do 10.09.2014 r.

 

 
 
 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżSieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej