Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

 

 

 

Jak otrzymać gratis od marki Skarb Matki? Skorzystaj z promocji w Drogeriach HEBE i ciesz się darmowym preparatem dla dzieci!

 

 

 

 

 

 

 

ZASADY PROMOCJI

Należy zakupić min. 2 produkty z oferty Skarbu Matki w dowolnej drogerii Hebe, co uprawnia do dodatkowego preparatu marki Skarb Matki -  prezentu w postaci żelu antybakteryjnego.

Co trzeba zrobić, aby go otrzymać?

Należy zgłosić zdjęcie paragonu oraz swój adres pocztowy i nr telefonu. Dane te należy wysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem "Paragon".

Kosmetyki Skarb Matki są dostępne we wszystkich drogeriach Hebe które mają dział dziecięcy.

 

CZAS TRWANIA

od 03.08.2014 r.

 

 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżSieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej