Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

 

Konkurs! Weź udział w konkursie fotograficznym "Szalony weekend", pokaż jak odpoczywasz z rodziną w wolnym czasie i wygraj jedną z atrakcyjnych nagród!

 

Nagrody w konkursie:  3 x trzydniowe pobyty dla dwóch osób dorosłych w Health Resort&Medical SPA Panorama Morska w Jarosławcu nad Bałtykiem, 10 x plecak EASTPAK padded pakr ‘d

 

 

 

 

 

Zadanie konkursowe:

Należy zgłaszać zdjecia, które ukazują jak wypoczywacie w weekend - mogą to być zdjęcia samych rodziców, samych dzieci lub zdjęcia rodziców z dziećmi.

Więcej na stronie konkursu >> Wygraj jedną z atrakcyjnych nagród!

 

Czas trwania: do 17.07.2014 r.

Wyniki: 19.07.2014 r.

 

 
 
 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Nowe konkursy i promocje - info
Chmura tagów


Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej