Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

Przyciągają uwagę różnorodnością kolorów, postaci, zadań do wykonania. Pozwalają przenieść się w wyjątkowy świat zabawy i rozrywki. Gry dla dzieci, których znajdziemy w sieci niezliczoną ilość opanowały serca najmłodszych.

 

 

Dzieci obserwując swoich rodziców bardzo szybko uczą się korzystać z przeglądarki internetowej. Pewnego dnia otwieramy szeroko oczy gdy nasze dziecko swobodnie, choć jeszcze jednym paluszkiem bez zastanowienia wpisuje g r y … ; ) I tutaj powinna zapalić się nam lampka „bezpieczeństwo”. Czy to, co znajdzie moje dziecko będzie dla niego dobre? Przecież może wyszukać i zagrać w którąkolwiek z gier znalezionych w internecie. Istnieją gry z przedziałem wiekowym dedykowanym naszemu dziecku, a których w ogóle nie powinno uruchamiać. Kilkulatek nie powinien grając irytować się, denerwować, wpadać we frustrację. Rywalizacja, wyścigi w grze nie mogą wpływać na jego ogólny nastrój. To takie oczywiste, ale czy dla wszystkich i zawsze?

 

Gry dla dzieci potrafią mieć również bardzo dobry wpływ na maluchy i jeśli już dziecko prosi nas o chwilę zagrania to warto razem wybrać coś ciekawego i pozytywnego. Nasze dziecko może poprzez grę uczyć się liczyć, poznawać literki, ćwiczyć refleks, rozwijać wyobraźnię i przy tym świetnie się bawić. Może nakarmić zwierzątka, ugotować obiad, projektować ubrania, naprawiać samochód. Jest tyle możliwości.

 

Gry dla dzieci muszą być bezpieczne. Chociaż my rodzice nie zawsze chwalimy spędzanie czasu w ten sposób to sami mamy największy wpływ na skutki dziecięcego grania. Zanim dopuścimy dziecko do gry najpierw dokładnie sprawdźmy z czym nasz smyk ma do czynienia.

 

 

 

 

Poniżej lista kilku stron, na których znaleźliśmy ciekawe i bezpieczne gry dla dzieci.

Jeżeli macie ochotę coś pozytywnego dopisać do listy to piszcie w komentarzach.

 Gry dla dzieci (gry.pl/gry/dzieci)

Gry dla dzieci (grydladzieci.pl)

Gry dla dzieci (dladzieci.pl)

Gry dla dzieci (miniminiplus.pl)

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Nowe konkursy i promocje - info
Chmura tagów


Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej