Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

 

Mimo, że mamy początek listopada wiele dzieci już pyta kiedy będą Święta, a wraz z nimi ... prezenty. Co roku atmosferę Bożego Narodzenia można odczuć na dobre kilka tygodni przed ich nadejściem. Wystarczy wejść do jakiegokolwiek supermarketu, włączyć telewizję czy przeglądarkę internetową.

 

Produkty świąteczne wabią nasz wzrok, reklamy i promocje kuszą, migające banery zwracają uwagę. Najbardziej podatne na magię świątecznej i przedświątecznej atmosfery są nasze dzieci. Wyczekują i odliczają dni do otrzymania swoich wymarzonych prezentów. Jednak każde z nich wie, że najpierw trzeba napisać list do świętego Mikołaja ;)

 

Jeśli Wasze maluchy napiszą list do świętego Mikołaja, będziecie mogli, Drodzy Rodzice dokładnie poznać ich marzenia i dziecięce potrzeby. To świetna okazja do rozmowy. Warto zatem miło spędzić popołudnie i razem z dzieckiem napisać list. W zależności od wieku napisać za dziecko wysłuchując co ma do powiedzenia lub jedynie pomóc w tym starszemu smykowi. Dla każdego dziecka fakt napisania listu to duża radość jednak największą sprawia moment jego wrzucania do skrzynki pocztowej. A na jaki adres napisać list do do świętego Mikołaja?

 

Okazuje się, że mamy aż 3 adresy na które można wysyłaś listy - jednak pierwszy z poniższych podawany jest najczęściej:

 

1.

Santa Claus, Arctic Circle,

96930 Rovaniemi, Finlandia

 

2.

Julenissen’s Postkontor, Torget 4,

1440 Drøbak, Norwegia

 

3.

Santa Claus, North Pole,

Canada, H0H 0H0

 

Czy wasze dzieci piszą listy do świętego Mikołaja? O jakie prezenty proszą? Czy wierzą w to, że faktycznie Mikołaj roznosi prezenty? Wrzucacie listy do skrzynki pocztowej czy wysyłacie w jakiś inny sposób? A może ... przechowujecie je na pamiątkę ...? ;)

Życzymy miłego pisania listów i całej masy prezentów!

 

Pamiętajcie! W okresie świątecznym można wygrać wiele nagród, które będa doskonałe na prezenty dla naszych dzieci i te już zaczęliśmy prezentować w dziale >konkursy świąteczne. Powodzenia!

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Nowe konkursy i promocje - info
Chmura tagów


Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej