Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

 

Znamy już zwycięzców drugiej edycji dziecięcego turnieju Piccolo Cup, który odbył się w niedzielę 1 czerwca 2014 r. w Łodzi! Po Puchar Piccolo Cup sięgnęli w tym roku mali zawodnicy klubu Puławiak Puławy, a w kategorii dziewczynek najlepsza okazała się drużyna MOSiR Sieradz. Za wszystkich zawodników kciuki mocno trzymali piłkarze Mateusz Cetnarski oraz Krystian Nowak, a także marka Piccolo – główny sponsor tego niezwykłego wydarzenia!

 

 

 

 

W tegorocznej edycji Piccolo Cup przez całą niedzielę ponad 200 utalentowanych zawodników dzielnie i z pełnym zaangażowaniem walczyło o prestiżowe zwycięstwo na boiskach Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Łodzi. Spośród 16 drużyn chłopców, po spektakularnym finale zakończonym wynikiem 2:0, zwyciężył zespół reprezentujący barwy klubu Puławiak Puławy pod wodzą trenera Bernarda Bojka. Drugie miejsce wywalczyli zawodnicy drużyny Lechii Tomaszów, brązowy medal zdobyli zaś przedstawiciele klubu Pogoń Zduńska Wola.

 

Nie mniej emocji dostarczyły mecze drużyn dziewczynek, rozgrywane po raz pierwszy w historii turnieju Piccolo Cup. Zawodniczki MOSiR Sieradz nie dały szans w finale rywalkom z SMS I, wygrywając spotkanie 2:0. Natomiast w walce o trzecie miejsce, zwyciężyły reprezentantki Dargfil Tomaszów.

 

Zmagania wszystkich drużyn bacznie obserwowali i dopingowali piłkarze klubu Widzew Łódź - Mateusz Cetnarski oraz Krystian Nowak, którzy nie ukrywali swojego podziwu dla wysokiego poziomu sportowej rywalizacji.

 

To niesamowite, ile energii, pasji i determinacji drzemie w tak małych zawodnikach. Patrząc na nich dzisiaj, widzę siebie sprzed lat, kiedy sam stawiałem pierwsze, futbolowe kroki na piłkarskiej murawie. Jestem przekonany, że wśród tegorocznych zawodników turnieju Piccolo Cup mamy kilku przyszłych reprezentantów i reprezentantek kadry narodowej” – podsumowuje wydarzenie Mateusz Cetnarski.

 

Po rozegranych meczach, wszyscy uczestnicy wraz z trenerami, uczcili swoje małe i duże zwycięstwa ulubionym dziecięcym napojem Piccolo. Musujące bąbelki w akompaniamencie kolorowego konfetti poszybowały w powietrze, unosząc całą sportową radość młodych adeptów piłki nożnej.

 

Nie tylko zawodnicy spisali się na medal! Specjalnie przygotowany kącik sportowy z nagrodami zgromadził liczne grono kibiców, dostarczając przez cały dzień wielu niezapomnianych wrażeń. Dzięki wyjątkowej, rodzinnej atmosferze, turniej Piccolo Cup stał się obowiązkowym punktem w kalendarzu najlepszych dziecięcych wydarzeń.

 

Do zobaczenia za rok!

 

 

Bohaterowie drugiej edycji turnieju Piccolo Cup 2014

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżSieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej