Mycie buzi i zębów u dzieci może być przyjemnym rytuałem. Każdy kilkulatek chętnie pobiegnie do łazienki, jeśli do kąpieli namówi go słodka Myszka. Pierwszy raz zrobi to już 27 maja na kanale telewizji dla dzieci MiniMini+. Twoje dziecko może obejrzeć bajki na kanale You Tube Rossmanna – zupełnie za darmo – zapraszamy już dziś na pierwsze trzy filmiki. 

 

 

Przyciągają uwagę różnorodnością kolorów, postaci, zadań do wykonania. Pozwalają przenieść się w wyjątkowy świat zabawy i rozrywki. Gry dla dzieci, których znajdziemy w sieci niezliczoną ilość opanowały serca najmłodszych.

 

Jaki jest najbardziej powszechny i ulubiony akcent świąteczny? Oczywiście, że choinka! Nie może jej zabraknąć w Twoim domu. I nie może zabraknąć Cię na rozdaniu choinek od RMF. Po raz kolejny będą choinki pod choinkę

 

Testowanie produktów staje się coraz bardziej popularne. Lubimy testować nowości i dzielić się opiniami z innymi. A tych nowości jest coraz więcej. Dlatego ciekawych akcji nie brakuje. Gdzie i jak testować kosmetyki, produkty dla dzieci, sprzęt domowy, a nawet ubrania?

 

 

 

Wczesne dzieciństwo to czas, kiedy najlepiej jest kształtować prawidłowe nawyki żywieniowe. Im wcześniej zaczniemy edukację, tym większa szansa, że maluchy w dorosłym życiu będą dokonywać prawidłowych wyborów. W tym celu Żywiec Zdrój już po raz siódmy organizuje program edukacyjny „Mamo, Tato, wolę wodę!”.

 

 

Mimo, że mamy początek listopada wiele dzieci już pyta kiedy będą Święta, a wraz z nimi ... prezenty. Co roku atmosferę Bożego Narodzenia można odczuć na dobre kilka tygodni przed ich nadejściem. Wystarczy wejść do jakiegokolwiek supermarketu, włączyć telewizję czy przeglądarkę internetową.