Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

W tym konkursie nagrody są naprawdę wyjątkowe i ogromne! Do zdobycia 5 misiów XXL Cola-Cola wraz z zestawami gadżetów. Warto dołączyć do uczestników!

 

 

 

Nagrody w konkursie

5 x mise XXL i zestawy gadżetów Coca-Cola!

 

Zadanie konkursowe

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie i otrzymać szansę na wygranie nagrody wykonaj zadanie konkursowe. Po prostu pokaż w komentarzu (na FB organizatora) jak zapraszasz misia na wspólny posiłek z rodziną lub przyjaciółmi. Zgłoszenia mogą być w formie rysunków, wyklejanek, niecodziennych tekstów zaproszeń, zdjęć lub video.

Dowiedz się więcej na stronie konkursu >> Wygraj misia!

Przejdź do > Najnowsze konkursy

 

Ważne daty dotyczące konkursu

cała zabawa trwa do 24 stycznia 2016 r.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżSieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej