Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

 

Czas szybko płynie. To kolejne urodziny Kubusia i kolejny konkurs z tej okazji. Weź udział w zabawie konkursowej, nagraj swoją piosenkę urodzinową Kubusiowi i wygraj jedną z przygotowanych nagród!

 

 

 

Nagrody w konkursie urodzinowym Kubusia

Nagroda główna - zestaw gadżetów Kubusia w skład którego wchodzą kubusiowa walizka, ekstra maskotka, parasol i śniadaniówka. Pod uwagę Jury brana jest pomysłowość, znajomość piosenki oraz walory wokalne.

Nagrody dodatkowe - 10x upominki - 10 osób, których wykonanie piosenki konkursowej szczególnie zwróci uwagę Jury otrzymają zestaw upominków od Kubusia: walizkę oraz śniadaniówkę!

 

 

Zadanie konkursowe

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie i wygrać nagrodę wykonaj zadanie konkursowe. Za pomoca aplikacji konkursowej nagraj i zgłoś swoje wykonanie urodzinowej piosenki Kubusia.

Dowiedz się więcej na stronie konkursu >> Konkurs urodzinowy Kubuś

Przejdź do > Najnowsze konkursyWażne daty dotyczące konkursu

konkurs trwa do 10 czerwca 2015 r.

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżSieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej