Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

 

Konkurs Johnson's baby. Fantastyczne nagrody. Jeżeli chcesz pojechać z całą rodziną do SPA na weekend lub wygrać bon do smyk'a koniecznie weź udział. Nagrody czekają! 

 

Nagrody w konkursie:  3 x rodzinny (mama, tata + 2 dzieci) voucher do SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój, 45 x voucher do sklepu Smyk o wartości 150 zł

 

 

 

 

Zadanie konkursowe:

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie i otrzymać szansę na wygranie jednej z atrakcyjnych nagród wejdź do aplikacji konkursowej i po kliknięciu w ikonkę "start" odpowiedz jak najciekawiej na pytanie: " Napisz, co się zmieniło w Twoim życiu po narodzinach dziecka". Dołącz także zdjęcie obrazujące twoją wypowiedź.

Więcej na stronie konkursu >> Wygraj weekend w SPA lub bon do Smyk'a."

 

Ważne daty dotyczące konkursu:

zabawa trwa do 05.11.2014 r.  (zgłoszenia)

w konkursie przewidziano 3 etapy

wyniki w ciągu 7 dni od zakończenia danego etapu

 

Więcej konkursów tego organizatora:

najlepiej obserwuj fanpage organizatora

 

 

 
 
 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżSieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej