Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

Takie nagrody spodobają się małym i dużym. Bo każdy chciałby wygrać swoją Słodką Chwilę, w dodatku z uroczym kubeczkiem. Warto wziąć udział! Konkurs trwa tylko dziś!

 

 

 

Nagrody w konkursie Słodka Chwila

10 x Zestaw produktów Dr. Oetkera (Zestaw Kisielu Słodka Chwila Rozgrzewająca, Kubeczek Słodka Chwila

 

Zadanie konkursowe

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie i otrzymać szansę na wygranie nagrody przejdź na stronę organizatora i wykonaj zadanie konkursowe. Stwórz jesienną rymowankę i użyj w niej przynajmniej trzech zwrotów, bądź słów umieszczonych na grafice konkursowej. Rymowankę wpisz w komentarzu pod wpisem konkursowym na fanpage organizatora.

Dowiedz się więcej na stronie konkursu >> Wygraj Słodką Chwilę

Przejdź do > Najnowsze konkursy

 

Ważne daty dotyczące konkursu

zabawa trwa do przez cały dzień 28 września do północy (zgłoszenia),

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżSieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej