Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

Minionkowy konkurs kulinarny. Weź udział w zabawie na facebooku, ugotuj i pokaż swoje dzieło i wygraj 1 z 30 super zestawów! Warto dołączyć do uczestników.

 

 

 

Nagrody w konkursie

30 zestawów: bidon + plecak!

 

Zadanie konkursowe

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie i otrzymać szansę na wygranie nagrody wykonaj zadanie konkursowe. Po prostu pokażcie, że banany Chiquita są stałymi gośćmi w Waszych kuchniach. Ugotujcie coś ze swoich przepisów lub przepisów organizatora i wrzucajcie w komentarzach (na fb, na stronie konkursowej) zdjęcia z rodzinnych uczt z Chiquitą.

Dowiedz się więcej na stronie konkursu >> Konkurs z Minionkami

Przejdź do > Najnowsze konkursy

 

Ważne daty dotyczące konkursu

przyjmowanie zgłoszeń do 28.09.2015 r.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżSieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej