Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

Konkurs dla dzieci z super nagrodami. Weź udział w zabawie konkursowej „Miles z przyszłości”, odpowiedz na pytania konkursowe i wygraj jedną z nich. Warto dołączyć do uczestników.

 

 

 

Nagrody w konkursie „Miles z przyszłości”

10 równorzędnych nagród w postaci zestawu składającego się z plecaka, lornetki, zestawu figurek oraz zabawki Miles o łącznej wartości 321 zł

 

Zadanie konkursowe

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie i wygrać nagrodę wykonaj zadanie konkursowe. Zadanie polega na udzieleniu odpowiedzi na 3 pytania zamknięte oraz 1 pytanie otwarte i z przesłaniu ich na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dowiedz się więcej na stronie konkursu >> Konkurs Disney

Przejdź do > Najnowsze konkursyWażne daty dotyczące konkursu

konkurs trwa do 24 czerwca 2015 r.

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżSieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej