Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

Nowa promocja w sklepach Tesco. Tym razem z workami Prince Polo. Kupując pyszne wafelki Prince Polo otrzymujesz dodatkowo zupełnie za darmo świetny sportowy worek! Warto skorzystać :)

 

 

 

 

CO MOŻNA OTRZYMAĆ ZA DARMO

worek sportowy Prince Polo

Aby otrzymać worek sportowy Prince Polo należy zakupić min. 2 dowolne kartoniki wafelków Prince Polo  lub Nesquik w Tesco - po spełnieniu tego warunku Klientowi przysługuje prawo do otrzymania za darmo Worka sportowego Prince Polo (odbierzesz w kasie)

Więcej informacji > odbierz worek Prince Polo gratis

 

CZAS TRWANIA

do 31.08.2015 r. lub do wyczerpania zapasów

 

 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżSieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej