Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

Mustela zaprasza do testowania swoich produktów dla dzieci. Weź udział w akcji i testuj Krem przeciw rozstępom tej znanej i lubianej marki.

 

 

 

 

ZASADY TESTOWANIA

Jeżeli chcesz zgłosić się do testowania produktów Mustela musisz zarejestrować się w Klubie Mustela. Sprawdzaj tam, co jest aktualnie testowane, a gdy pojawi się produkt kliknij "zgłaszam się" i wykonaj zadanie przygotowane przez organizatora.  Zgłoś się do 23.01.17 r.

 

 

TESTOWANE PRODUKTY

Aktualnie testować można Krem przeciw rozstępom

 
LINK

>> Testowanie Mustela

Więcej akcji testowania produktów znajdziesz w tym portalu!

 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżSieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej