Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

HiPP wciąż zachęca do odbierania próbek! Rejestracja w Klubie Mojego Maluszka HiPP daje ci same korzyści! Jeżeli jesteś mamą lub niebawem nią zostaniesz koniecznie skorzystaj.

 

 

 

ZASADY

Wystarczy, że zarejestrujesz lub zalogujesz się w Klubie mojego Maluszka, gdzie możesz zamówić pakiecik zawierający 3 porcje mleka oraz przydatne materiały poradnicze.

 

PRODUKTY

pakieciki zawierające 3 porcje mleka oraz przydatne materiały poradnicze.(zobacz opinie mam)

 

LINK

>>Zamów zestaw od HiPP

Darmowe próbki

Testowanie produktów dla dzieci

 

 
 
 
 

Komentarze   

0 #1 Angelika 2016-10-18 00:10
Prosze o wysyłke probek
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżSieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej