Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

Nowa akcja testowania na babyonline.pl Tym razem z jedną z najbardziej znanych marek – PAMPERS. Zgłoś się i przetestuj 1 ze 300 opakowań pieluszek. Otrzymaj produkt do testów zupełnie za darmo!

 

 

 

ZASADY TESTOWANIA

Jeżeli chcesz zgłosić się do testowania Pampers wejdź do >akcji,a następnie wypełnij ankietę zgłoszeniową / formularz i wyślij. Test wyłącznie dla zarejestrowanych uczestniczek portalu babyonline.pl. Zgłoszenia przyjmowane są do 19 lipca 2016 r. Informacja o liście laureatek zostanie do 25 lipca 2016 r.

 

TESTOWANE PRODUKTY

300 x opakowanie pieluszek Pampers Active Dry

 
LINK

>> Testowanie Pampers

Więcej akcji testowania produktów znajdziesz w tym portalu!

 

 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżSieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej