Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

Jesteś mamą karmiącą piersią? Ta akcja testowania jest idealna dla Ciebie bowiem do przetestowania są super laktatory ARDO CALYPSO. Chcesz sprawdzić jakość laktatora? Od tego właśnie jest testowanie. Weź udział.

 

 

 

ZASADY TESTOWANIA

Jeżeli chcesz zgłosić się to testowania przejdź na stronę organizatora i zapoznaj się z akcją. Następnie prześlij swoje zgłoszenie do testowania na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  z dopiskiem „WIELKIE TESTOWANIE ARDO CALYPSO” z krótkim uzasadnieniem dlaczego chciałabyś wziąć udział w testowaniu. VII EDYCJA WIELKIEGO TESTOWANIA ARDO MEDICAL trwa od 5 kwietnia – 30 czerwca 2016

 

 

TESTOWANE PRODUKTY

laktatory do przetestowania ARDO CALYPSO

testerki, które wysłały opinię otrzymują nagrodę gwarantowaną od ARDO MEDICAL  (kupon rabatowy 30% na zakup laktatora ARDO CALYPSO, zestaw próbek od ARDO, pluszak niespodzianka od ARDO), a także szansę na wygraną jednej z trzech nagród głównych  (I miejsce – laktator elektryczny  ARDO CALYPSO, II-miejsce laktator ręczny ARDO AMARYLL III-ARDO AMARYLL START)

 


LINK

>> Testowanie laktatorów

Więcej akcji testowania produktów znajdziesz w tym portalu!

 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżSieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej