Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

Super konkurs dla dużych i małych wielbicieli słodkości oraz ... ciekawych podróży. Weź udział w konkursie Prince Polo "Chrupnij selfie i wygraj" i zdobądź jedną z 2 520 unikalnych puszek Prince Polo lub wygraj 1 z 18 wyjazdów do Londynu, Paryża lub Barcelony!

 

 

Nagrody w konkursie konkursie Prince Polo "Chrupnij selfie i wygraj"

W każdym tygodniu: 3 x niezwykły wyjazd dla dowolnej liczby osób. Do wyboru: Londyn, Paryż, Barcelona. Łącznie 18 wyjazdów!

Codziennie 60 x retro kolekcjonerska puszka Prince Polo, która kryje w sobie zapas 12 wafli Prince Polo Classic XXL. Łącznie 2 520 puszek do wygrania!

 

 

Zadanie konkursowe

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie i otrzymać szansę na wygranie nagrody wykonaj zadanie konkursowe. Polega ono na zakupieniu 3 dowolnych produktów Prince Polo (pamiętaj: zachowaj opakowania!) i zrobieniu sobie selfie z wafelkiem Prince Polo. Swoje zgłoszenie należy wysłać poprzez formularz na stronie konkursowej (w terminie od 19 stycznia do 1 marca 2015 r. )

Dowiedz się więcej > Konkurs Prince Polo

Przejdź do > Najnowsze konkursy

 

Ważne daty dotyczące konkursu

zabawa trwa do 01.03.2015 r.  (zgłoszenia)

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżSieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej