Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

Konkurs w którym do wygrania fantastyczna nagroda - wózek STOKKE Xplory Black Melange. Weź udział w plebiscycie, zagłosuj na najbardziej przyjazną restaurację i wygraj!

 

 

 

Nagrody w konkursie "Plebiscyt na najlepsze warszawskie restauracje przyjazne dzieciom"

1 x wózek STOKKE Xplory Black Melange, 

natomiast 3 restauracje, zostaną nagrodzone fantastycznym krzesełkiem: Krzesło Tripp Trapp® Neutral  w zestawie z  SoftStripe i BabySet Neutral

 

 

 

Zadanie konkursowe

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie i wygrać nagrodę wykonaj zadanie konkursowe.  Po prostu wypełnij formularz zamieszczony na stronie konkursowej. Dotyczy on głosowania na restaurację przyjazną rodzicom i dzieciom (w Warszawie).

Dowiedz się więcej na stronie konkursu >> Konkurs - atrakcyjne nagrody

Przejdź do > Najnowsze konkursyWażne daty dotyczące konkursu

Konkurs trwa do 06 grudnia 2015 r., wyniki 11 grudnia 2015 r.

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Nowe konkursy i promocje - info
Chmura tagów


Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej