Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

 

 

Wczesne dzieciństwo to czas, kiedy najlepiej jest kształtować prawidłowe nawyki żywieniowe. Im wcześniej zaczniemy edukację, tym większa szansa, że maluchy w dorosłym życiu będą dokonywać prawidłowych wyborów. W tym celu Żywiec Zdrój już po raz siódmy organizuje program edukacyjny „Mamo, Tato, wolę wodę!”.

 

 

 

„Bo woda jest super”!

Ruszyła VII edycja programu edukacyjnego „Mamo, Tato, wolę wodę”

 

Na początku listopada ruszyła VII edycja programu, w ramach którego poprzez zabawę podkreślana jest rola wody w codziennej diecie. Wszystkie przedszkola zainteresowane otrzymaniem bezpłatnych materiałów edukacyjnych mogą się już rejestrować na stronie www.wolewode.pl. Dwieście placówek, które zrobią to najszybciej otrzyma wydrukowane komplety materiałów, zawierające scenariusze edukacyjne, wpisujące się w program nauczania. Dzięki tym pomocom nauczyciele zyskają inspiracje i pomysły na zabawy, które odkryją przed najmłodszymi wyjątkowy świat wiedzy o roli wody w życiu człowieka i otaczającym nas świecie. Pozostałe placówki otrzymają dostęp do bogatego zbioru materiałów w wersji elektronicznej – przygotowanych tak, aby nadawały się do samodzielnego wydruku.

 

 

Nowością jest wydłużony czas kampanii. Tegoroczna edycja programu potrwa aż do zakończenia roku przedszkolnego. W tym czasie do placówek dosyłane będą kolejne materiały z pomysłami na atrakcyjne zajęcia dla przedszkolaków. Dla uczestników programu przygotowano też 4 konkursy, w których na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody – tablice edukacyjne angażujące dzieci do pracy w grupie.

 

Partnerami przedsięwzięcia zainicjowanego przez Żywiec Zdrój w 2009 roku są Instytut Żywności i Żywienia oraz Instytut Matki i Dziecka.

 

Co roku coś nowego

Komunikacja VII edycji programu „Mamo, Tato, wolę wodę” opiera się na idei Wodnych Superbohaterów! Dzieci uczestniczące w programie będą miały okazję poznawać wodny świat razem ze swoimi rówieśnikami – Zosią i Krzysiem oraz wodnym bohaterem Zdrojkiem. W czasie tej niezwykłej podróży przekonają się, że każdy może stać się jednym z niezwykłych bohaterów.

Również rodzice mogą zaprosić Wodnych Superbohaterów do swoich domów i wspólnej zabawy z maluchami. Z myślą o nich powstał serwis internetowy www.wolewode.pl będący kompendium wiedzy o zdrowym żywieniu i rozwoju dzieci.

 

Nadal jest wiele do zrobienia

Woda jest substancją niezbędną do życia. Dzieci powinny ją pić każdego dnia, ponieważ nie zawiera cukru, a tym samym zbędnych kalorii, nie zaburza apetytu, ani upodobań smakowych. Tymczasem, jak wynika z badań przeprowadzonych przez TNS Polska, dzieci w wielu przedszkolnym piją jej za mało. Stanowi ona jedynie niecałe 15% spożywanych przez nie płynów. Ponad połowę tego, co codziennie wypijają przedszkolaki w Polsce stanowią słodkie napoje*.

Za działania edukacyjne w przedszkolach odpowiada Laboratorium Komunikacji KidsLab. Kreację kampanii mediowej oraz stronę internetową programu przygotował VML, a zakupem mediów zajął się dom mediowy MediaCom.

*Badanie Zwyczajów i Postaw (U&A 2014), przeprowadzone przez TNS Polska na zlecenie Żywiec Zdrój S.A. w maju 2014.

 

Informacja dla przedszkoli

  • zarejestruj przedszkole

  • odbieraj co 2 miesiące nowe drukowane materiały edukacyjne oraz weź udział w konkursach

  • wygraj ATRAKCYJNE NAGRODY dla całego przedszkola!  

  • >>> Dołącz do programu

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżSieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej