Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

Chciałabyś wygrać wspaniałe kosmetyki dla dzieci MomMe? W tym konkursie czeka aż 10 zestawów! Warto wziąć udział. Wystarczy wykonać nieskomplikowane zadanie konkursowe. 

 

 

 

Nagrody w konkursie z kosmetykami MomMe

10 zestawów po 5 kosmetyków MomMe: Łagodny żel do mycia 2w1, Odżywcza śmietanka do kąpieli, Spacerowy krem na każdą pogodę, Puszysty krem łagodzący, Aksamitna oliwka pielęgnacyjna

 

 

 

Zadanie konkursowe

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie i otrzymać szansę na wygranie nagrody przejdź na stronę organizatora i wykonaj zadanie. Wybierz swój idealny produkt MomMe i w trzech zdaniach opisz jakie zastosowanie (mniej lub bardziej konwencjonalne) znalazłby w Waszym domu :) Odpowiedź wpisz w komentarzu na stronie konkursowej.

Dowiedz się więcej na stronie konkursu >> Kosmetyki do wygrania!

Przejdź do > Najnowsze konkursy

 

Ważne daty dotyczące konkursu

zgłoszenia do 11.09. 2015, wyniki 13.09.2015

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżSieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej