Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

 

Najnowszy konkurs dla dzieci w którym do wygrania dużo ciekawych nagród! Weź udział, zagraj w grę Maszyny w mieście i wygraj jedną z nich. Warto dołączyć do uczestników!

 

 

 

Nagrody w konkursie Maszyny w mieście

2 zestawy LEGO City 60150 ufundowane przez firmę LEGO sp. z o.o. o wartości jednostkowej 79,99 zł brutto, 2 zestawy LEGO City 60149 ufundowane przez firmę LEGO sp. z o.o. o wartości jednostkowej 73 zł brutto, 2 zestawy LEGO City 60148  ufundowane przez firmę LEGO sp. z o.o. o wartości jednostkowej 72 zł brutto, 3 zestawy LEGO City  60147 ufundowane przez firmę LEGO sp. z o.o. o wartości jednostkowej 69 zł brutto,

 

Zadanie konkursowe

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie i otrzymać szansę na wygranie nagrody przejdź na stronę organizatora i zagraj w grę o nazwie Maszyny w mieście. Na czym polega gra? Aby zdobyć jedną z nagród, należy usuwać pary jednakowych płytek z planszy, aż do całkowitego jej oczyszczenia. Usuwać w parach można jednak tylko takie, które nie są zablokowane przez inne płytki. Za każdą parę otrzymuje się punkty, ale liczy się również czas ułożenia wszystkich elementów układanki.

Dowiedz się więcej na stronie konkursu >> Nagrody dla dzieci do wygrania!

Przejdź do > Najnowsze konkursy

 

Ważne daty dotyczące konkursu

zabawa trwa do 20 lutego 2017r (zgłoszenia)

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżSieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej