Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

 

Z okazji zbliżającego się Dnia Ziemi Rybka MiniMini wraz z Detektywem Łodygą przygotowała dla Was fantastyczny konkurs. Weź udział i wygraj super nagrodę!

 

 

 

Nagrody w konkursie

- 5 x maskotka Rybki
- 3 x maskotka Detektyw Łodyga
- 5 x książka Detektyw Łodyga
- 5 x CD Urodziny Rybki MiniMini+

 

Zadanie konkursowe

Zadanie konkursowe brzmi: Wykonajcie portret Detektywa Łodygi używając wyłącznie materiałów ekologicznych. Zdjęcie waszej pracy wyślijcie do nas za pomocą specjalnej aplikacji. Znajdziesz ją na stronie konkursowej. Konkurs przeznaczony dla dzieci do 6 r.ż. za zgodą opiekunów prawnych.

 

Ważne daty dotyczące konkursu

Termin nadsyłania prac: do 30 kwietnia 2018

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżSieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej